Ви є тут

УВАГА!!! СТАРТУВАВ ПРОДАЖ ВІДРІЗНИХ ТА ШЛІФУВАЛЬНИХ ДИСКІВ ПО МЕТАЛУ ТМ "ЮВМ"!!

 

                                                                      

Загальна характеристика:

Диски відрізні по металу ТМ "ЮВМ" розроблені в Україні відповідно до передових технічних стандартів у галузі. Вони відповідають державним стандартам України і забезпечують найвищий рівень продуктивності та безпеки. Завдяки високій міцності бакелітової зв`язки і армуючої склосітки, інструмент може працювати при високих нагрузках і досягати лінійної швидкості 80 м/с і більше. Завдяки використанню найкращих компонентів від світових лідерів і оригінальній методиці виробництва диски мають збільшений на 30-35% ресурс у своєму класі. Компанія випускає круги діаметром 115, 125, 150, 180, 230 мм.

Особливості відрізних дисків ТМ "ЮВМ":

* окружна швидкість 80 м/с;

* бакелітова зв`язка;

* прямий профіль;

* абразивний матеріал: карбід кремнію, оксид алюмінію;

* акуратна  лінія відрізу без нерівностей і задирок;

* мінімальна вібрація;

* якісне і швидке різання.

Призначення та застосування:

Диски призначені для роботи з використанням ручного або стаціонарного електричного або пневматичного інструменту з кріпленням дисків на 22,2 мм. Вони виготовлені з суміші електрокорунду білого і нормального на основі бакелітової зв`язки з використанням армуючої сітки. Цей відрізний диск може використовуватися для обробки виробів із металу, сталі, сплавів кольорових металів, залізобетонних конструкцій різної форми і призначення, цегли, бетону та ін.

 

 

Інші новини

25.04.2017
    Хай мир у серці Вашому панує.     Хай ангел Божий щастя Вам дарує.   Ісус Христос – здоров’я шле з небес! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!  
12.04.2016
  01 квітня по 03 квітня в м. Львів відбувся бізнес-тренінг "Продажі вищого пілотажу" для торгових представників Львівської та Івано-Франківської філії. Більш ніж 12 чоловік змогли набути та вдосконалити навички з продажу товарів та отримати безцінний досвіт по роботі з клієнтами.                                                                          
19.02.2016
Стартував продаж нового продукту торгової марки «Мальва» - це органорозчинні емалі, грунтовки та лаки, які спрямовані на задоволення основних потреб, які виникають у споживача.     ТМ «Мальва» - це найкращий вибір для споживача, який бажає придбати продукт гідної якості за розумною ціно...
16.01.2016
                                                          "НЕМАЄ НІЧОГО НЕМОЖЛИВОГО, ЯКЩО ВИ ВМІЄТЕ ДІЛИТИ РОБОТУ НА ЧАСТИНИ."(Генрі Форд) - під цим девізом 10.01.2016 року відбувся бізнес-тренінг "Організація" для керівників ТОВ "ЮВМ-Україна" в м. Івано-Франківськ.            Учасники тренінгу мали змогу  набути нові знання  та удосконалити старі з планування, орієнтування та організації працівни...