Ви є тут

Продаж нового ассортименту продукції торговельної марки «Мальва»!

                                               
    Стартував продаж нового продукту торгової марки «Мальва» - це органорозчинні емалі, грунтовки та лаки, які спрямовані на задоволення основних потреб, які виникають у споживача. 
    
   ТМ «Мальва» - це найкращий вибір для споживача, який бажає придбати продукт гідної якості за розумною ціною.Торгова марка відповідає національним стандартам, та займає лідерське місце на ринку продажу.

    В нашому ассортименті представлено широкий вибір кольорів емалі для зовнішніх, внутрішніх робіт та  підлоги.

                                                                            

                                      Ми, гарантуємо вам якість даної продукції, швидкість, оперативність доставки товару та відмінне обслуговування.

Інші новини

25.04.2017
    Хай мир у серці Вашому панує.     Хай ангел Божий щастя Вам дарує.   Ісус Христос – здоров’я шле з небес! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!  
12.04.2016
  01 квітня по 03 квітня в м. Львів відбувся бізнес-тренінг "Продажі вищого пілотажу" для торгових представників Львівської та Івано-Франківської філії. Більш ніж 12 чоловік змогли набути та вдосконалити навички з продажу товарів та отримати безцінний досвіт по роботі з клієнтами.                                                                          
09.02.2016
                                                                         Загальна характеристика: Диски відрізні по металу ТМ "ЮВМ" розроблені в Україні відповідно до передових технічних стандартів у галузі. Вони відповідають державним стандартам України і забезпечують найвищий рівень продуктивності та безпеки. Завдяки високій міцності бакелітової зв`язки і армуючої склосітки, інструмент може прац...
16.01.2016
                                                          "НЕМАЄ НІЧОГО НЕМОЖЛИВОГО, ЯКЩО ВИ ВМІЄТЕ ДІЛИТИ РОБОТУ НА ЧАСТИНИ."(Генрі Форд) - під цим девізом 10.01.2016 року відбувся бізнес-тренінг "Організація" для керівників ТОВ "ЮВМ-Україна" в м. Івано-Франківськ.            Учасники тренінгу мали змогу  набути нові знання  та удосконалити старі з планування, орієнтування та організації працівни...