Ви є тут

Співпраця

                             

Компанія «ЮВМ-Україна» – лідер на ринку будівельних матеріалів у Західній Україні  – запрошує до співпраці виробників та постачальників будівельних матеріалів, а також торгові та будівельні компанії.

Якщо ви шукаєте надійних партнерів для розширення можливостей власної компанії чи вигідної реалізації ідей в будівництві, «ЮВМ-Україна»  – оптимальний вибір. Ми займаємо провідне місце на ринку з 2014 року і завжди направлені на всесторонній розвиток.

Наш асортимент товарів налічує більше 2000 одиниць. Реалізуючи оптову продукцію та товари вроздріб, ми опираємося на основні принципи співпраці:

Надійність.

У будівництві кожен елемент повинен бути безпечним і функціональним. Наші матеріали, відповідно до призначення, зберігають всі необхідні параметри для правильного функціонування, зберігання і транспортування.

Повага.

Цей принцип стосується як спілкування з клієнтами та партнерами, так і реалізації ваших ідей і задумів. Наша компанія зробить вашу ідею можливою для втілення, а сам процес співпраці принесе лише хороші емоції.

Довіра.

Цей пункт продовжує усі попередні. Довіра повинна бути двосторонньою. Тож ми відповідально вибираємо партнерів і самі стаємо незамінною ланкою співпраці.

Відповідальність.

Високий професіоналізм співробітників зумовлений їхньою компетентністю у своїй справі. Усі представники «ЮВМ-Україна» люблять свою роботу, достеменно знають характеристики і показники товарів компанії. Ми відповідально підходимо до реалізації продукції, співпраці та консультування.

Самовдосконалення.

Ми налаштовані на розвиток усіх граней компанії, налаштування зв’язків та тривалу співпрацю. Ці фактори неможливі без якісної роботи і надійних матеріалів. Тому вся продукція однозначно якісна, а наші співробітники – майстри своєї справи.

Компанія «ЮВМ-Україна»  піклується про те, щоб наші клієнти мали можливість купувати якісні будівельні матеріали за вигідними цінами. Тож ми готові співпрацювати з вами на взаємовигідних умовах. Розглянемо всі можливі варіанти і пропозиції.

Шукаєте партнерів у сфері будівництва? Для обговорення деталей співпраці зв’яжіться з нашими представниками:

+ 38 (067) 327 7500

 if.office@uvm-ukraine.com.ua

Будемо раді співпраці з вами!