Ви є тут

Про компанію

Про компанію

about

Детальніше

     ТОВ «ЮВМ-Україна» - провідний гравець на ринку дистрибуції, одна із найуспішніших компаній із продажу ручного інструменту, розхідних матеріалів та господарських товарів в Західному регіоні (Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Закарпатської, Львівської областей). Ми пропонуємо широкий асортимент ручних інструментів, витратних матеріалів, будівельної хімії та продукції для дому.

Компанія має власну торгову марку ЮВМ™ що займається виробництвом витратних матеріалів.

     Окрім реалізації власної продукції, ми також є лідерами в оптових продажах товарів таких брендів як: Maxweld, Maxidrill, Мальва, Budmonster та інших.

     Асортимент налічує понад 2000 одиниць, завдяки чому ми можемо запропонувати нашим партнерам широкий вибір продукції за вигідними цінами.

     Ми зацікавлені в розвитку будівельної галузі, тому докладаємо максимум зусиль для забезпечення її необхідними ресурсами.

Завжди раді співпрацювати!

згорнути

Історія

history

Детальніше

Історія ТОВ «ЮВМ-Україна» розпочалася 25.11.2014 року. За цей час компанія створила власну торгову марку ЮВМ™, що займається виробництвом абразивних матеріалів, в які входять: відрізні диски по металу, шліфувальні диски по металу, пелюсткові диски по металу та дереву.

Компанія створила власну торгову марку ЮВМ™ що займається виробництвом витратних будівельних матеріалів.

Асортимент «ЮВМ-Україна» налічує понад 2000 одиниць товару, завдяки чому партнерам пропонується широкий вибір продукції за вигідними цінами.

У своїй діяльності компанія спирається на такі основні принципи:

- надійність;

- відповідальність;

- повага;

- довіра;

- самовдосконалення.

Успішна діяльність компанії «ЮВМ-Україна» значною мірою зумовлена високим професіоналізмом співробітників, які відповідально вирішують поставлені перед ними практичні завдання.

Ми завжди відкриті до співпраці!

згорнути

Місія та стратегія

about

Детальніше

     НАША МІСІЯ – бути визнаним лідером і кращим партнером, а головне, за допомогою команди професіоналів розвивати бізнес своїх клієнтів.

У нашій діяльності ми спираємося на такі основні принципи:

► Надійність та відповідальність

Ми відповідаємо перед клієнтами за якість продукції та наданих послуг; перед діловими партнерами і колегами - за надійність у виконанні своїх зобов'язань.

► Повага і довіра

Ми будуємо відносини з клієнтами, партнерами, конкурентами та співробітниками на основі взаємоповаги. Ми робимо все можливе для створення атмосфери взаємної довіри і дбаємо про задоволення Ваших інтересів.

► Самовдосконалення

Ми прагнемо до успішного розвитку своєї команди і сприяємо вдосконаленню професійних навиків кожного з наших працівників.

згорнути

Команда

about

Детальніше

     Успішна діяльність компанії «ЮВМ-Україна» значною мірою зумовлена високим професіоналізмом співробітників, які щодня вирішують поставлені перед ними практичні завдання. Разом ми завжди знаходимо ефективні рішення.

Колектив компанії - дружня і згуртована команда професіоналів.

     Ми забезпечуємо кожному співробітнику розвиток і професійне зростання, організовуємо навчання та курси підвищення кваліфікації, впроваджуємо ефективні мотиваційні програми та корпоративні відпочинки. Саме це дає можливість формувати команду однодумців, які володіють усіма необхідними знаннями та навичками.

     Завдяки правильній побудові командної роботи, компанія динамічно розвивається та розширює ринки збуту, що в свою чергу дозволяє нам збільшувати кількість персоналу.

Якщо Вас зацікавила робота в компанії «ЮВМ-Україна», ознайомтесь із розділом «Вакансії»

згорнути

Зв'язатись з нами